Britská UKIP – další nástroj sionistické lobby

UKIP-Israel-stooge

Chrlení izraelské propagandy

Po 20ti letech a osmi změnách ve vedení nemá UKIP ani jedno sedadlo v britském parlamentu, se 12 místy v Evropském parlamentu je teď ale silou, se kterou se počítá a zdá se, že jádro vedení infiltrovali sionisté. Už to není ta oblíbená protestní strana, kterou bývala.

V prohlášení o zahraniční politice s názvem “Ven z EU, do světa“ UKIP říká:

..plně podporuje právo Izraele na existenci jako židovského státu…Izrael je obklopen nepřátelskými státy oddanými jeho destrukcí. Maličký stát byl neustálou obětí raketových útoků a sebevražedných atentátů teroristických skupin, všechny skoro pokaždé zaútočily na civilisty. Izrael má každé právo na odpověď vhodnou silou a vláda UKIP byl udělala to samé, kdyby byla Británie napadena.

UKIP odmítá návrhy, že by Izrael měl být potrestán sankcemi nebo pozastavením obchodních dohod (jako třeba Dohoda Asociace EU-Izraele) za svou sebeobranu.

UKIP nařizuje Izraeli, aby přijal řešení založené na politickém dialogu a ne jen na vojenské síle…

UKIP si přeje vidět mírovou a vzájemnou přátelskou dohodu mezi Izraelem a Palestinou. Zajištění takových rozhovorů není na nás, stejně tak hranice mírové dohody. Tohle je problém, který s musí Izraelci a Palestinci vyřešit sami…

Je to jako kdyby to bylo napsáno v Tel Avivu hlavním propagandistou režimu Markem Regevem. Není zde žádné přiznání toho, že Palestinci posledních 65 let trpí nelegální okupací, zabavování majetku a etnickému čištění a to oni mají právo se bránit. A co se týče „politického dialogu,“ co si UKIP myslí, že se poslední dekády dělo bez výsledku? Všimněte si, že nezmiňují spravedlnost jako cestu k řešení, nepožadují řádný proces a ani ukončení nelegální okupace Západního břehu, blokádu Gazy a nežádají spolupráci s nespočtem rezolucí OSN. Za utlačovatele jsou šťastní a utlačovaní pořád argumentují, jeden se zbraní u hlavy druhého, s žádnou vyhlídkou na mír.

Jsou opravdu tak zaslepení, že nedokážou pochopit, že pod okupací nemůže nastat mír?

Stejný dokument říká, že UKIP věří, že jaderný Írán je nepřijatelný, a že podporuje snahy pro zničení jaderných možností země a to i „cílenými vojenskými prostředky,“ pokud bude třeba. UKIP příhodně ignoruje fakt, že Izrael vlastní stovky jaderných hlavic a prostředky pro jejich doručení, ohrožuje celý region a odolává volání po podepsání Dohody o nešíření jaderných zbraní a a umístění všech svých jaderných zařízení pod dohled Mezinárodní agentury pro jadernou energii.

Jaké částí Článku 2 Dohody Asociace EU-Izraele UKIP nerozumí?

Odmítání volání po pozastavení obchodních dohod, jako je třeba Dohoda Asociace EU-Izraele, je dalším důkazem bídné ignorace UKIP. Cílem této dohody je propagace (1) míru a bezpečnosti, (2) sdílená prosperita přes např. vytvoření zóny volného obchodu a (3) mezikulturní výměna. Řídí nejen vztahy mezi EU a Izraelem, ale také izraelské vztahy mezi dalšími středomořskými partnery EU, včetně Palestinské autority. V Článku 2 Izrael přislíbil „respekt lidských práv a demokratických zásad“ jako všeobecnou podmínku:

Vztahy mezi stranami, stejně tak samotné provize dohody, by měly být založeny na respektování lidských práv a demokratických zásad, které řídí jejich vnitřní a mezinárodní politiku a představuje základní součást této dohody.

Všimněte si, že „respektování lidských práv a demokratických zásad“ je základní součást – ne volitelná.

Klauzule dovoluje provést kroky k prosazení smluvních podmínek týkajících se lidských práv a k rozmluvení protlačování politik, které tato práva nerespektují. Dohoda také volá po sebeurčení lidí a fundamentálních svobodách.

Ctihodní politici by měli Článek 2 vyvolat a trvat na dodržováním všech zásad a nenechat to stranou. Měli by izraelské členství pozastavit dokud nebude režim na 100% spolupracovat. Izrael se těžce spoléhá na vývozy do Evropy, takže EU může ukončit brutální okupaci, vraždění a krádeže a vyřešit tak problém se Svatou zemí.

Šíření lží a klamů

Vedení UKIP se také rozhodlo, že strana potřebuje fanklub „Přátel Izraele.“ Zahrnuji prohlášení mise http://foi-ukip.org/mission/ pro pobavení těch, kteří jsou situací na Svaté zemi obeznámeni:

Izraelský stát dodnes zůstává jedinou liberální demokracií na Středním východě. Je to také jediný židovský stát, který je obklopen a neuznáván 21 arabskými státy.

I před neustálé útoky zevnitř a z venku si Izrael udržel dokonalý záznam lidských práv a zůstává jedinou zemí na Středním východě, která plně rozšířila civilní a politická práva všem svým občanům bez ohledu na rasu nebo náboženství. Někdy je ale popisován jako utlačovatel, pošpiněn jako „rasistický stát“ a terčem nevhodné kritiky.

Desítky let zákeřné propagandy, jednostranném historickém příběhu, který Palestince zobrazuje jako neškodné obětí, se teď úspěšně maskují jako realita. Méně pozornosti se ale věnuje faktu, že nezávislý Palestinský stát existoval pod jménem Jordánska od roku 1946, a že palestinské vedení neustále odmítalo řešení dvou států kdykoliv bylo nabídnuto, místo řešení si vybralo terorismus.

Izraelský stát, jako všechny národní státy, má tři fundamentální práva, která musí být lidmi milujícími svobodu vychvalována: právo existovat, právo na ochranu hranic a právo na sebeobranu. A navíc, musí mu být dovoleno zachovat unikátní židovský charakter, pokud má v části světa, kde pořád zuří anti-semitismus, zůstat pro židy bezpečnou zemí.

Cílem Přátel Izraele v UKIP je podpora práva Izraele na existenci jako funkční, suverénní státy pro židy, a oponování pokusů pro jeho diskreditaci, rozpuštění nebo poškození. FIO nepředkládá arabsko-izraelskému konfliktu řešení, spíše ale propaguje částečné pochopení problémů poskytováním protiváhy anti-sionistické rétorice, která v současnosti ovládá debatu.

Přátelství je samozřejmě víc, než politická podpora. FIO v UKIP bude také žádat posílení spojení s izraelskou vládou a lidmi, aby poskytla metodu pro debatu a schůzi mozků, které pravé přátelství tmelí.

Není tohle plné lží a klamů? Lídr UKIP, Nigel Farage, byl Jewish Chronicle popsán jako “dobrý přítel Izraele.“ Přátele Izraele vytvořil tajemník strany, Michael Zuckerman. „Uvnitř UKIP je pro Izrael obrovská podpora.“ řekl Zuckerman Jewish Chronicle. Podle jeho slov má skupina podporu lídra strany Farage a i mezi dalšími poslanci.

Cíle Přátel Izraele UKIP zahrnují organizování delegací do Izraele; ujišťují se, že má UKIP „plně informovanou zahraniční politiku; poskytování informací důležitých pro vzájemné bezpečnostní obavy Británie a Izraele zvoleným zástupcům UKIP ; a ujištění, že Izrael dostane spravedlivé místo ve všech fórech, kde je UKIP zastoupena. UKIP, nebo alespoň ti členové, kteří poskytují „obrovskou podporu“ společnosti izraelské administrace, jasně jednají jako agenti dané zahraniční mocnosti.

Jak zklamání ze zkorumpované, extravagantní a nevypočítatelné EU pořád roste, UKIP je jedinou stranou s jasným cílem nás odtud dostat. Se skupinou europoslanců UKIP útočí na lokální volby (do městských rad) a doufá ve vítězství ve volbách do Evropského parlamentu příští rok a v britských parlamentních volbách v roce 2015.

Fašisté, rasisté a psychopati

Jenže UKIP je znečištěna extrémistickými skupinami, se kterými se v Evropském parlamentu spojila, jako je třeba odporná EFD (Evropa svobody a demokracie), které Farage spolupředsedá. Vzhledem k této děsné alianci spojení s rasistickými psychopaty v Tel Avivu „zapadá.“ Když posloucháte poznámky vůdců EDF, např. Bastiaana Beldera (z Nizozemska), který předsedá Delegaci pro vztahy s Izraelem a sedí ve Výboru pro zahraniční vztahy, tak je očividné, že spolkli izraelský hák i s naviákem a pořád si myslí, že jsou Palestinci teroristé.

Slyšel jsem, že pokud europoslanci UKIP odmítnou sedět vedle nesnesitelných lidí z EFD, tak budou čelit disciplinární akci.

Více pravděpodobněji, voliči, kteří plánují příště hodit hlas UKIP – spousta členů strany a aktivistů – si nejsou vědomi této temné a nebezpečné strany Britské nezávislé strany. UKIP začala se správnou myšlenkou, bohužel se ale dostala do špatných rukou, jako všichni ostatní.

http://www.redressonline.com/2013/02/britains-ukip-another-zionist-lobby-tool/

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s