Člověk v tísni otevřeně pomáhá ukrajinským demonstrantům

Česká neziskovka Člověk v tísni se na svých stránkách pochlubila, jak pomáhá ukrajinským demonstrantům na náměstí Majdan. Pod fotografiemi přidali zajímavé popisky, jeden praví: „Hlavní pomoc mířila táboru demonstrantů ze Zakarpatí.“

ukr

Zakarpatí je přesně ta oblast, kterou se Západní revoluční hnutí snaží oddělit od Ukrajiny, aby ovládlo ruské trubky mířící do Evropy. Tohle bylo řečeno také 21.srpna veteránem ukrajinské rozvědky Sergejem Razumovskym, který mimochodem začal shánět dobrovolníky pro rusko-ukrajinský oddíl na boj v Sýrii na straně syrské vlády. Razumovsky ve svém článku v ruských novinách “Nový Region” prohlásil, že USA mohou hranici Ukrajiny s Maďarskem, Zakarpatské oblasti, vytvořit nový stát. Zakarpatskou oblastí prochází do Evropy ruský plyn a loutková vláda by tím pádem ovládla dodávky ropy do Evropy přes rumunskou společnost SC Evergreen Robusiness. V čele této vlády by měl být jistý Viktor Baloha, který býval šéfem prezidentské kanceláře Viktora Juščenka.

Ať už to zní šíleně nebo ne, budoucí rozpad Ukrajiny kdysi předvídal dnes už zesnulý Jiří Dienstbier. (zdroj)

Přítomnost Člověka v tísni na Majdanu opět dokazuje, jak se České Ministerstvo zahraničí účastní ukrajinských protestů. Na náměstí Majdan se také objevil bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg  a dočasný ministr zahraničí Pavel Kohout. Oba dva tak na tyto aktivity sypali peníze daňových poplatníků. Aktivity Člověka v tísni jsou placeny Českým ministerstvem zahraničí.

člověk v tísni ukrjaina

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s