Ukrajinští Anonymous odhalují neonacisty

Pozn.: Pokud jsou opravdu tyto emaily pravdivé, tak na 90% lze říct, že za těmito úniky stojí zpravodajské služby z Ruska. Nikdo kromě zpravodajské služby vám neodhalí telefonní konverzaci mezi velvyslancem a vysoce postavenou osobou na Ministerstvu zahraničí, protože jakákoliv americká ambasáda určitě používá složitější šifrování. S těmi emaily platí to samé.

Hacktivistická skupina Anonymous Ukraine se dokázala nabourat do emailů strany UDAR a elektronické korespondence místopředsedy ukrajinské nacionalistické strany Kopí Štěpána Bandery Andreje Tarasenka.

Ukrajinští Anonymous zveřejnili email mezi Tarasenkem a místopředsedou Shromáždění Krymských Tatarů Aslanem Omerem Qirimlim, ve kterém Tarasenko žádá o více silných zbraní, o informace o umístění zbraní v Kerchu, ve Feodosii, Simferopolu, Sevastopolu a Jaltě. Zveřejněný email je datován na 28.února, jeho provozní hodnota je zpochybňována, ukazuje ale podstatu „mírových demonstrujících“ na kyjevském Majdanu. Ukrajinští Anonymous také hackli emaily kanceláří NATO a ukrajinských orgánů a několika amerických činitelů na Ukrajině, podle zdrojů se brzy objeví více emailů.

Email mezi Tarasenkem byl nezávisle ověřen a vypadá autenticky. Nebyl přeložen do angličtiny. Originál byl v ruštině s několika gramatickými chybami. Na rozdíl od Klička, který mluví anglicky, německy, ukrajinsky a rusky Tarasenko zdá se mluví rusky a ukrajinsky. 

Text s komentáři:

„Vše je podle plánu. Už jsme pokročili k druhé části hry.“

„Hra“ a „plán“ poskytuje další důkaz o promyšleném a naplánovaném převratu na Ukrajině.

„Jak bylo minulý týden odsouhlaseno, mí lidé společně s našimi bratry z „Karpatského centra“ (pozn. v originále „Carpatjhina Sich,“ „sich“ je název pro vojenské centrum pro Kozáky) a UNA-UNSO jsou připraveni na první povel vzít nástroje tam, kde jsou potřeba.“

Karpatské centrum je zdá se nová formace, o které se málo ví, ale UNSA-UNSO je neonacistická nacionalistická organizace a znamená Ukrajinské národní shromáždění – Ukrajinská národní obrana. „Nástroje“ nejspíš znamenají zbraně a další „věci,“ které ozbrojení neonacisté využívali ke svržení vlády a terorizování Ukrajinců.

„Od vás jen potřebujeme identifikovat umístění zásob v Semferopolu, Kerchu, Feodosii a Jaltě a časy našich schůzek.“

Tohle je důležitá věta, protože ukazuje oddělenou podstatu velitelské struktury a buněk. Členové jsou očividně dobře vycvičeni a podle jejich infiltrace bezpečnostní služeb a jejich vazeb na zahraniční rozvědky a finanční zdroje, veřejná setkání s americkými činiteli a zachycených komunikací to opět vypadá na práci plánovačů CIA. USA,NATO, kteří jsou extrémně pečliví v zahrabání svých stop, a tak využívají německé, turecké a další prostředníky k ovládání svých agentů.

„Ano, je tu ještě jedna žádost. Hodně se hraje, potřebujeme více vybavení na lov, helmy a tyče. Nezapomeňte na sodu ve skleněných lahvích a paliva pro ně. A také více plynových masek a neuškodily by ani zásoby na první pomoc.“

Označením policie a bezpečnostních služeb za „hru,“ jako by byly zvířata, ukazuje, jak neonacisté dehumanizují své cíle a také ujasňují způsoby, kterými zabijí policisty a bijí je ocelovými trubkami. Označení „sody“ nebo „sycené kapaliny“ není jasné, žádost o „palivo“ naznačuje chemickou zbraň, která je po smíchání aktivní.

„Chápu, že naši turečtí přátelé udělali něco extra, ale znáte mě – nikdy jsem o nic navíc nežádal.“

Turecké spojení je to nejsložitější, Krym dlouho navazoval turecko-islámské podzemí skládající se z Krymských Tatarů a podle zdrojů také z Ujgurů z Autonomního čínského regionu Xinjiang. Skupiny Krymských Tatarů se dlouho připravovaly na vyhlášení nezávislého států a vzhledem k ukrajinským nacionalistům prosazují jiné. Obě dvě skupiny jsou ale proti jednomu nepříteli, kterého musí neutralizovat, je to rusky mluvící populace poloostrova. Fakt, že říká „znáte mě“ ukazuje, už spolu v minulosti pracovali.

„Hra nebyla pro odstrašení lehká a molotovovy koktejly na ně nefungovaly. Potřebujeme něco vážnějšího. Doufám, že mi rozumíte.“

A opět. nazývat policii a pořádkové síly „hrou“ je šokující a jeho žádost o něco vážnějšího je očividně reference buď na těžší zbraně nebo podomácku vyrobené zbraně.

„Co se týče peněz, tak to se nebojte: vše bude v co nejlepší formě, ale později. Však víte, že když budete úspěšní, tak dostanete víc.“

Tato věta nejspíš ukazuje, že peníze změnily majitele, ale v současné době jsou neonacisté bez peněz. „Nejlepší forma“ očividně naznačuje, že existuje několik platebních metod, preferována je ale jedna. Fakt, že brzy zaplatí víc ukazuje, že se dohodli na částce, ale zaplatí víc.

http://voiceofrussia.com/2014_02_28/Anonymous-operations-expose-Ukrainian-Bandera-nazis-9458/

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s