MH370: Nová kniha tvrdí, že letadlo bylo sestřeleno, bývalý malajský premiér obvinil z tutlání CIA

MH370

Záhada zmizelého malajského letadla MH370 zmizela z radarů médií. Během posledních dnů se ale odehrály zajímavé události.

71 dnů po zmizení letadla britsko-americký autor Nigel Cawthorne vydává knihu s názvem Flight MH370: The Mystery. Jeho závěry nejsou ani zas tak překvapivé: Tvrdí, že letadlo bylo sestřeleno hned poté, co přestalo komunikovat s dispečinkem. Ze svědectví novozélandského pracovníka na ropné plošině Mika McKaye Cawthorne vyvodil, že letadlo bylo sestřeleno během vojenského cvičení. V tu dobu se totiž v Jihočínském moři konalo několik vojenských manévrů, které zahrnovaly armády různých zemí od Thajska po USA, Čínu a Indonésii. McKay tvrdil, že letadlo bylo sestřeleno nad Thajským zálivem. (zdroj)

Ve stejnou dobu bývalý malajský premiér Mahathir Mohamad obvinil z tutlání faktů CIA. Na svém blogu uvedl: „Letadla mohou vzlétnout a zůstat v nebi delší dobu. Někdy ale stejně musí jít dolů. Mohou přistát bezpečně nebo havarovat. Letadla prostě nemizí. Určitě ne dnes, když máme všechny mocné komunikační systémy a satelitní sledování a kamery, které operují skoro pořád a mají velké kapacity skladování dat….Mohamad řekl, že se dá aktivovat autopilot – buď pilotem nebo senzory v palubním počítači, nebo dokonce radiovými nebo satelitními prostředky vládních agentur jako je CIA. ”Boeing a jisté agentury dokáží získat nepřerušitelnou kontrolu nad komerčními letadly a jedním z nich je i MH370…Někdo něco ukrývá….Média z nějakého důvodu neotisknout nic, co zahrnuje Boeing nebo CIA. (zdroj)

Více informaci také můžete nalézt v rubrice Svět našima očima

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s