Ultimátním cílem NSA je totální kontrola populace: William Binney

will

William Binney je bývalý vysoce postavený zpravodajský činitel Národní bezpečnostní agentury (NSA). Je to jeden z nejvýše postavených činitelů, který kdy prozradil tajemství NSA. Po své rezignaci po útocích z 11. září 2001 tvořil titulky, pro agenturu pracoval více jak 30 let. Byl vrchním šifrovatelem kódů během studené války a odradily jej ohromné špionážní programy NSA.

V roce 2002 veřejnost seznámil se systémem ‘trailblazer,’ který měl analyzovat data procházející komunikačními sítěmi (jako je internet). Odposlouchávací program agentur odhalil a následně čelil obtěžování FBI, NSA a dalších agentur. Od svého odchodu chodí pořád do soudních síní.

Jak jsme mohli vidět při nedávných odhaleních whistleblowera Edwarda Snowdena, tyto úniky plošného sledování nejsou ničím novým. V rozhovoru, který byl v amerických médiích vynechán, Snowden mluvil o Super národní zpravodajské organizaci zvané „Pět očí,“ která dělá to, co chce, a přesahuje zákony vlastních zemí.

Jeden z nejvýše postavených whistleblowerů NSA, Binney, nepřestal, a dnes říká:

„Minimálně 80% světových optických kabelů prochází USA, není to náhoda, USA to umožňuje sledovat všechny přiházející komunikace. Aspoň 80% všech zvukových hovorů, a to nejen metadat, je nahráno a uloženo v USA. NSA lže o tom, co skladuje. Ultimátním cílem NSA je totální kontrola populace.“

Podle Guardianu:

„NSA brzy dokáže sbírat ročně 966 exabajtů, celkové internetové přenosy. Bývalý šéf Googlu Eric Schmidt nedávno argumentoval, že celkový souhrn vědomostí od začátku lidstva do roku 2003 se rovná jen pěti exabajtům.“

Binney podpořil nedávná Snowdenova odhalení a říká, že je v kontaktu s několika dalšími zaměstnanci NSA? kteří jsou znechuceni tím, co agentura dělá.

http://www.collective-evolution.com/2014/07/19/the-ultimate-goal-of-the-nsa-is-total-population-control-another-nsa-whistleblower/ (kráceno)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s